• Diğer

Sultangazi

AK Parti Sultangazi’de Birliktelik Mesajları Verildi

AK Parti Sultangazi 4. Olağan Kongresi ile birlikte Sultangazi İlçe Başkanlığı görevine seçilen Av. Abdurrahman Dursun ve yeni yönetim Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve ekibi ile bir araya geldi.

AK Parti Sultangazi’de Birliktelik Mesajları Verildi

Okunma: 639

3 Nisan 2018 22:38
-A

+A

Kongreden sonra gerçekleştirilen ilk resmi toplantıda birliktelik ve uyum mesajları verilirken, Sultangazi’nin geleceği için ele ele uyum ve gayret içinde çalışılacağı vurgulandı.Abdurrahman Dursun, “AK Parti hizmetin adresidir”

Toplantıda konuşan AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av. Abdurahman Dursun, bundan sonraki süreçte yeni yönetim olarak Sultangazi Belediyesi ile uyum içinde çalışacaklarını söyledi. Başkan Dursun, “Adalet ve Kalkınma Partisi hizmetin adresidir. AK Partili tüm belediyelerde olduğu gibi Sultangazi Belediyemizin de milletimize hizmet etmeyi birinci öncelik olarak gördüğü, bu süreçte de çalışmaları gerçekleştirmek için gece gündüz demeden çalıştığını şahsen biliyor, takdir ediyor ve teşekkür ediyorum. Önümüzde bizleri bekleyen, iki çok önemli seçim var. Bu seçimleri başarıyla atlatmak istediğimiz hedefe ulaşmak için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmak bizleri başarıya ulaştıracaktır.  Sultangazi Belediye Başkanımızla uyum içinde çalışarak milletimize layık oldukları hizmetleri sunmanın gayreti içinde olacağız” dedi.Altunay, Yeni bir yönetim ve taze bir kan var

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ise bundan sonra ki süreçte ayda bir yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geleceklerini kaydetti. Başkan Altunay yaptığı konuşmada “Yeni bir yönetim ve taze bir kan var. AK Partimizde koltuklar kimseye baki değildir. AK Parti sürekli kendini yenileyen ve geleceğe hazır hale getiren ve toplumun temel dinamiklerini göz önünde bulunduran bir partidir. Onun için biz 2019’da yapacağımız öncelikle yerel seçim ve ardından ise Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi seçimi ile ilgili partimizin Sultangazi’de ki dinamiklerini yeniden 2001 ruhu ile hayata geçirmek için çalışmalar yürüteceğiz. İlçe başkanımız Sn. Av. Abdurrahman Dursun ve yönetimimizde bu istek, arzu ve dirayet bulunmaktadır. Bizler her şeyden önce AK Parti mensubu bir belediyeyiz. Dolayısıyla biz kurumsal kimliği ile öncelikle AK Partimize bağlıyız ve bu şekliyle çalışmaya devam ediyoruz. Bu nedenle burası bizim baba ocağımız. Buranın dumanının sürekli tütmesi, ocağını yanması ve buraya gelen vatandaşlarımızın karşılık bulması gerekiyor. Bunu yeniden tesis edeceğiz” diye konuştu.


 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1