• Diğer

Sultangazi

AK Parti İlçe Başkanı Yayla Teşkilatıyla Tanıştı

Geçtiğimiz hafta AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığına Atanan Süleyman Yiğitoğlu Yayla Mahallesi Teşkilatıyla tanıştı. Yiğitoğlu, tanışma kahvaltısında gündemi değerlendirdi.

AK Parti İlçe Başkanı Yayla Teşkilatıyla Tanıştı

Okunma: 1708

3 Şubat 2019 16:16
-A

+A

Yayla Mahallesi Seçim İrtibat Bürosunda verilen kahvaltı programında konuşan AK Parti Yayla Mahallesi Başkanı Beytullah Özkaya, “ Birlik ve beraberlik mesajı verdi. 31 Mart seçimlerine çok ihi hazırlandıklarını söyleyerek, zafer AK Parti’nin olacağını” ifade etti.


 
Sultangazi İlçesi Yayla Mahallesi AK Parti seçim İrtibat bürosunda kahvaltıda teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Yiğitoğlu, “ teşkilat mensuplarına tavsiyelerde bulundu.” Çiçeği burnunda AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, Yayla Mahallesinde ki kahvaltı programında şunları söyledi.


 
“ Öncelikle kendimi tanıştırarak söze başlayayım. Ben İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi Mezunuyum. Daha sonra farklı üniversitelerde doktoramı tamamlayarak eğitimimi tamamladım. Gençlik ve öğrencilik yıllarımda Milli Gençlik içerisinde yer alarak siyasi yaşamıma adım atmış oldum. 30 yaşımdan sonra gençlik örgütlenmesinden ana kademeye adım atmış oldu. 2008 yılında ilçe olan Sultangazi’ye Av. Murat Atım ile birlikte kurucu ilçe yönetim kurulu üyesi olarak görev aldım. Altı buçuk yıl ilçe başkan yardımcılığı görevini yürüttüm. SKM Başkanlığı görevini başarıyla yürüttüm. Bu ilçenin çocuğuyum. Burada doğdum, burada gençlik yıllarımı geçirdim, burada siyasi yaşamımı idame ettiriyorum. İçinizden biriyim. Bundan böyle birlikte yol yürüyeceğiz. Eksiklerimizi, yanlışlıklarımızı birlikte düzelteceğiz. Halkımızın dertleriyle birlikte dertleneceğiz. Sevinçlerine mutluluklarına birlikte ortak olacağız. halkımıza dokunacağız. Çalmadık kapı, sıkılmadık el, dokunulmadık yürek bırakmayacağız.


 
Sultangazi’de Abdurrahman Dursun’u Büyükşehirde Bu Ülkede Başbakanlık yapmış, ulaştırma bakanlığını başarıyla sürdürmüş, TBMM Başkanlığını yapmış Binali Yıldırım’a destek vererek belediye başkanı yapacağız. İlçemizi İstanbul birincisi yaparsan elimiz güçlenmiş olur. İstediğimiz hizmeti alabilmek için Belediye başkanımıza yetki vermiş oluruz. sizlere güveniyorum yolumuz yolunuz açık olsun diyaor saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.


 
AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Yunus Akkuzu’nun sponsorluğunda gerçekleşen Kahvaltı programına İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, İlçe Başkan Yardımcısı Alihan Genç, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Abdulkerim Şengül, Meclis Üyesi Yunus Akkuzu, Mahmut Yılmaz, Mahalle Başkanı Beytullah Özkaya, Meclis Üyesi Aday Adayları Osman Şeker, İsmail Yalçın ve çok sayıda mahalle teşkilatı katıldı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1