• Diğer

Sultangazi

AK Parti İlçe Başkanı Kim Olacak?

AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Abdurrahman Dursun’un Belediye Başkan adayı gösterilmesinin ardından boşalan ilçe başkanlığına önümüzdeki hafta atama yapılması bekleniyor.

AK Parti İlçe Başkanı Kim Olacak?

Okunma: 847

1 Ocak 2019 16:57
-A

+A

Mevcut ilçe başkan yardımcılarından SKM Başkanı Fatih Sultan Mehmet Çiçek’in ve Alihan Genç’in ismi başkanlık koltuğuna oturacaklar arasında geçiyor. Sultangazi’de görev yapmış ilçe eski başkanları Murat Atım, Suzan Dağlar Civan ile de görüşmeler yapıldığı gelen bilgiler arasında.
 
Öne Çıkan İsim Sevgi Yiğit
 
AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığına getirilecek isimlerin başında AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi ( Sultangazi’den sorumlu isim) Sevgi Yiğit, olacağı bilgisine ulaştık. Siyasi kulislerden edindiğimiz bilgi bu yönde.
 
Sevgi Yiğit Kimdir?
 
1973 yılında Karabük’te doğdu. Fatih Kız Lisesi’nden mezun oldu. Lisans eğitimini 1997 yılında İstanbul Üniversitesi iletişim Fakültesi’nde tamamladı. Lisans eğitimine devam ederken profesyonel iş hayatına kanal 7’de basın ve halkla ilişkiler bölümünde başladı. Kanal 7’de başladığı kariyerini Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu’nda sürdürdü. 1998 yılından bu yana Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu’nda insan kaynakları müdürü olarak görev yapmaktadır. İngilizce biliyor. Yiğit 6 Mayıs 2018 yılında yapılan AK Parti İstanbul İl Kongresinde İl Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiştir. 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1