• Diğer

Sultangazi

AHMET SÜT, DERNEK BAŞKANLIĞINDAN İSTİFA ETTİ

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler genel seçimlerinde Sultangazi belediye başkan aday adayı olan Ahmet Süt, Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği (AKYAD) başkanlığından istifa etti.

AHMET SÜT, DERNEK BAŞKANLIĞINDAN İSTİFA ETTİ

Okunma: 1922

6 Kasım 2018 01:05
-A

+A

Ahmet Süt, Sosyal medya üzerinden gazetemize ulaştırdığı açıklamada; Uzun bir süredir yürütmekte olduğum Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği (AKYAD) Genel Başkanlığını Belediye Başkan Aday Adayı olmam nedeni ile bırakmış bulunmaktayım. Bu süreçte her kesime karşı tarafsızlık ilkesi gereği ve ilçemizin özellikle seçim dönemlerinde kullanılmaya müsait bu kanayan yarasına dikkat çekmek üzere, “ Kurucuları arasında olmaktan onur duyduğum. Yedi yıl başkan vekili, son bir yıl da genel başkanı olmakla iftihar ettiğim Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği (AKYAD) Genel Başkanlığından STK’ların siyasi yapılanmalara eşit olması gerekliliği ilkesine bağlı kalarak istifa ediyorum” dedi.

Ben inşallah aday olduğumda Sultangazi’de yaşayan herkesin oyuna talibim. Başkan olduğumda da herkesin başkanı olacağım. İnsanları şucu bucu diye ayrıştırmadan, oy veren veya vermeyen herkese eşit ve adil olacağımı belirtir, değerli Sultangazilileri saygı ile selamlıyorum” dedi.

Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı    

Ahmet SÜT

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1