• Diğer

Sultangazi

Ahmet Gürlevik Meclis Üyeliğine Başvurdu

Türkiye Sakatlar Derneği Sultangazi Kurucu Şube Başkanı, CHP Sultangazi Engelliler Komisyon Başkanı, Gaziosmanpaşa Engelliler Spor Kulübü Başkanı Ahmet Gürlevik, CHP Sultangazi Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığına başvurdu.

Ahmet Gürlevik Meclis Üyeliğine Başvurdu

Okunma: 1757

21 Ekim 2018 19:03
-A

+A

CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz’ı makamında ziyaret eden Türkiye Sakatlar Derneği Sultangazi Kurucu Şube Başkanı, CHP Sultangazi Engelliler Komisyon Başkanı, Gaziosmanpaşa Engelliler Spor Kulübü Başkanı Ahmet Gürlevik, 2019 yerel seçimlerinde meclis üyeliği için başvuru evraklarını teslim etti.Türkiye Sakatlar Derneği Sultangazi Kurucu Şube Başkanı, olduğu günden bu yana, birçok önemli projeye imza atan, engellilerin sorunlarını gerekli mercilere ulaştıran, çalışma temposuyla birçok insana taş çıkartan Gürlevik, Sultangazi Belediyesinde engellilerin gözü kulağı olmak istiyor.Gazetemize sosyal medya üzerinden ulaşan Ahmet Gürlevik, çok heyecanlı olduğunu kaydederek; “Onur duyduğum bir parti’nin yıllarca yönetim kurulu üyeliğini yaptım. Şimdi Engelliler komisyon başkanlığını yapmaktayım. Memleketimize, Örgütümüze, Sultangazi’mize ve Engellilerimize faydalı olmak için meclis üyeliği başvurumu yaptım” dedi.

Ahmet Gürlevik’in başvuru evraklarını alan CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, başvurularla ilgili olarak; “ İddiası olan katkı sunmak isteyen, vizyonu olan arkadaşlarımız bu süreçte hizmete talip oluyorlar. İlçe Yönetimi olarak bu nitelikli arkadaşlarımıza, buyur gelin göreve talip olun diyoruz. Bu ulvi göreve talip olan yol arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.  

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1