• Diğer

Sultangazi

Ahmet Demiray’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Bahat Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Ahmet Demiray, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Ahmet Demiray’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Okunma: 1582

28 Ekim 2019 17:07
-A

+A

Bahat Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Ahmet Demiray, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Demiray mesajında şunları söyledi. “Büyük Türk Milleti’nin şanlı ve onurlu mücadelesinin ürünü olan ve millet egemenliğine dayanan Cumhuriyet’imizin 96. yılını kutluyor olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Cumhuriyet, her türlü zorluk ve yokluğa rağmen yüce Türk milletinin ortaya koyduğu birlik, beraberlik, inanç ve cesaret neticesinde elde edilen en büyük eserdir.  Cumhuriyet; yanmış, yıkılmış, işgal edilmiş vatan toprakları üzerinde, Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde, yazılan en büyük, en şanlı destandır. Egemenliğin, kayıtsız şartsız millet iradesine teslim edildiği Cumhuriyet; ülkenin her köşesinde eşitlik, özgürlük, barış, kardeşlik ve huzur demektir. Bugün bizlere düşen en büyük görev, Atatürk’ün kurduğu ve bizlere emanet ettiği Cumhuriyet’e sahip çıkmaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz silah arkadaşları başta olmak üzere, vatanımız için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor; Cumhuriyet Bayram’ımızı kutluyor, yarınların çok daha güzel olmasını temenni ediyorum.”
 
Ahmet Demiray
Bahat Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku