• Diğer

Sultangazi

Ahmet Balkış, 75. Yıl Mahallesi’nden Muhtar Adayı Olduğunu Açıkladı

31 Mart yerel seçimleri yaklaşırken Sultangazi’nin mahallelerinde de muhtarlık seçimleri için hareketlilik en üst seviyede devam ediyor. Muhtar adayı olacak adaylar tek tek isimlerini açıklarken Sultangazi 75. Yıl Mahallesinde Ahmet Balkış Muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Ahmet Balkış, 75. Yıl Mahallesi’nden Muhtar Adayı Olduğunu Açıkladı

Okunma: 1244

21 Ocak 2019 21:08
-A

+A

75. Yıl Mahallesi muhtar adayı olduğunu açılayan Ahmet Balkış,
"Gelişim için değişim şart" diyerek muhtar adayı olduğunu kamuoyuna duyurdu. Mahallesine olan sevgisi nedeniyle aday olduğunu belirten Balkış: “ Anılarımın ve umutlarımın yeşerdiği mahallemizde yaşayan bir ailenin evladı olarak güzel mahallemiz 75. Yıl Mahalle muhtarlık görevini sizlerin teveccühü ile azimle yürüteceğimi bilmenizi isterim. Emin olun ki mahalleme olan sevgim beni bu göreve talip olmaya iten en önemli unsurdur. İşte bu yüzden mahallemin oyuna talibim. 75. Yıl Mahallesi için; gece gündüz çalışacağıma söz veriyorum” dedi.
 
Dar gelirli, yetim, öksüz, engelli ve yaşlılara yönelik çok güzel projelerimiz var. Sizlerde teveccüh gösterir bizleri muhtar seçerseniz hep birlikte elimizi taşın altına koymaya hazırım. Mahallemizi yaşanılır bir mahalle yapmaya adayım. Bundan dolayı sizlerin desteğine ihtiyaç var” dedi.  

 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1