• Diğer

Sultangazi

Ahmet Ayşan Boks’ta İstanbul Şampiyonu Oldu

Sultangazili Ahmet Ayşan İstanbul’da düzenlenen Bok müsabakasında İstanbul 1’cisi oldu. İstanbul’da düzenlenen Boks turnuvasında İstanbul birincisi olan Ahmet Ayşan ailesini ve Sultangazilileri sevince boğdu.

Ahmet Ayşan Boks’ta İstanbul Şampiyonu Oldu

Okunma: 2812

24 Şubat 2020 10:01
-A

+A

Sultangazili Ahmet Ayşan İstanbul’da düzenlenen Bok müsabakalarında İstanbul 1’cisi oldu. İstanbul’da düzenlenen Boks turnuvasında İstanbul birincisi olan Ahmet Ayşan ailesini ve Sultangazilileri sevince boğdu.


 
Sultangazi Cebeci Mahalle Muhtarı Muhammet Ayşan’ın biricik oğlu Ahmet Ayşan, İstanbul birinciliğini bileğinin hakkıyla kazandı. İstanbul şampiyonu Ahmet Ayşan, “ Şampiyonluğumda Süleyman hocamın, ailemin büyük emeği var. Uzun süredir bu şampiyonluğa hazırlanıyorum, ailem üzerime çok düştü. Bende ailemin anlını kara çıkarmadım diye düşünüyorum. Allah hem hocamdan hem de ailemden razı olsun. Sporu, boksu, hocamı ve ailemi çok seviyorum. Sevdiğiniz işi yaparsanız her zaman başarılı olursunuz. Şimdilik İstanbul şampiyonu oldum ama hedefim bununla sınırlı değil. Allah izin verirse önümüzdeki sene Türkiye şampiyonluğu var ve ona hazırlanacağım. Sonrasında ise milli olmak gibi bir hedefim var. Şanlı bayrağımızı gururla dalgalandırmak istiyorum. Hayalleri olmayanların hedefleri de olmaz şiarıyla yoluma devam etmek istiyorum.
 
Şampiyonlukta büyük emekleri olan aileme ve hocama çok teşekkür ediyorum” dedi. Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku