• Diğer

Sultangazi

Adıyamanlıların Gözbebeği AK Parti’den milletvekili aday adayı

Adıyaman Dernekler Federasyon Başkan Yardımcısı, Tüm Canbeyler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili aday adaylığı için müracaat etti.

Adıyamanlıların Gözbebeği AK Parti’den milletvekili aday adayı

Okunma: 7773

28 Nisan 2018 21:58
-A

+A

 AK Parti İstanbul İl Başkanlığına gelerek münacatta bulunan Durmuş, yaptığı açıklamada, “ Sivil toplum kuruluşları, hemşerilerim, dostlarım ve ailemle istişare ederek aday adayı olmaya karar verdiklerini” söyledi. Adıyaman’ı Sultangazi’yi ve Türkiye’yi kısacası ayrım yapmadan, rengi, cinsiyeti, dili ne olursa olsun her kesimi iyi bir şekilde temsil edeceklerinden emin olduğunu da kaydeden Durmuş, sözlerini şöyle sürdürdü.


 
Bu yola çıkmamda önce Dernek Üyelerim, diğer dernek yöneticileriyle, muhtarlarımızla, siyasetin merkezinde yer alan büyüklerimizle İlçe Yönetiminde bulunan hemşerilerimizle, ailemle istişarelerimizi yaptık. Gelen yoğun talep ve temennileri de dikkate alarak, aday adayı olmaya hep beraber karar verdik. AK Parti kurulduğu günden buyana üyesiyim. Sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yaptım, elimden geldiği kadar hemşerilerimin derdine derman olmaya çalıştım. 8 Yıldır Tüm Canbeyler Dernek Başkanlığı yapmaktayım. Böyle bir yola çıkmayı arkadaşlarımız bize önerdi. Bende onların önerisini geri çeviremezdim. Bugünden itibaren AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili aday adayı olarak müracaatımızı yaptık.   

          

 
Biz kimseyle rekabet etmek için değil, aynı gemide birlikte yolculuk yapmak için yola çıktık. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda yürümeye devam edeceğiz. Bugüne kadar İlçemizde sivil toplum kuruluşları içerisinde Cumhurbaşkanımıza hizmet ediyorduk, birlikte yol yürüyorduk, Allah izin verirse Vekil olursam Cumhurbaşkanımızla mecliste omuz omuza yürümeye devam edeceğim. Allah İlçemize, Bölgemize ve Ülkemize hayırlı uğurlu etsin” dedi.  
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Sedat Güngörmez 28 Nisan 2018 23:40

Görev adamı Hizmet adamı Imkansizliklarla ve tıkalı bürokrasiye rağmen her gelene yol yoldaş oldun Umarım daha fazla kişiye hizmet etmek için seni aday yaparlar İşsizin hastanin fakirin dert başkanı rabbim yolunu acik eylesin

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1