• Diğer

Sultangazi

ADIYAMAN HALKI SAİT AYBAK’I İSTİYOR

Sultangazi’nin 15 Mahallesinde yaptığımız araştırmanın sonuna doğu geldiğimizde 31 Mart 2019’da yapılacak yerel yönetim seçimlerinin nabzını tutuk. Şu anda Sultangazi’de Belediye Başkan adaylığı için Cahit Altunay’dan sonra en şanslı isim Sait Aybak.

ADIYAMAN HALKI SAİT AYBAK’I İSTİYOR

Okunma: 721

27 Eylül 2018 09:47
-A

+A

Sait Aybak, ismini çok yönlü araştırdık. Halk üzerindeki etkisini ölçtük. Ev hanımından, esnafına, çiğköftecisinden, yemekçisine, tekstilcisinden, seyyar satıcısına, minibüsçüsünden, kahvaltıcısına kısaca A dan – Z ye araştırdık. Sadece ve sadece edindiğimiz izlenimleri siz okurlarımıza sunuyoruz. 

Bu yazımızda hem gazetemizin izlenimlerini hem de Adıyamanlıların nasıl bir belediye başkan aday adayı görmek istediği yönündeki gözlemlerimizi ve AK Parti’de tartışmasız en güçlü belediye başkan aday adayını sizlere anlatmaya gayret edeceğiz.  
 
Adıyamanlılar tartışmasız Adıyaman Vakfı Başkanı, Battalbey Çiğköfte yönetim Kurulu Başkanı, İstanbul Çiğköfte ve Etsiz Çiğköfteciler Esnaf Sanatkârlar Derneği Başkanı, Yeni Malatya Spor As Başkanı Sait Aybak’ın etrafında kenetlenmiş durumda. Adıyaman’a ve AK Partiye gönül veren hemşerililerin yanı sıra, diğer birçok ile mensup insan ayrıt etmeksizin Sait Aybak’ı çekinmeden açıkça destekliyor.
 
Adıyamanlılar, yıllardır sultangazi’de ticaret yapan, Sultangazi’nin havasını soluyan Sultangazi’nin sorunlarını bilen, plan ve projeleriyle birlikte, her kesim tarafından sevilen Aybak’ı belediye başkanı olarak görmek istiyor. Adıyaman ve Sultangazi halkı projelerini nasıl hayata geçireceğini anlatabilen vizyon ve misyon sahibi bir aday adayı görmek istiyor.  
 
Sultangazi Belediye Başkanlığına aday olacak şahısın elinde beş yıllık plan ve hedefleri olmalı. Bu plan ve hedeflerinin arkasında dim dik durabilmelidir. Sait Aybak, önce halka sonra da mensubu bulunduğu partiye kendini anlatıyor ve tanıtıyor. Önyargıdan uzak tarafsız ve hoşgörülü olduğunu halka gösteriyor. Kaliteli ve işi bilen bir ekiple  halkın karşısına çıkıyor. AK Partinin değişik kademelerinden destek aldığı birçok kez sosyal medyaya yansıdı. Özellikle Adıyaman AK Parti İl Başkanı ve Adıyaman Milletvekillerinin açık desteğini arkasına aldığı çok konuşuluyor.   


 
Sait Aybak’ın vizyonu ve bunu gerçekleştirmek için elini güçlendirecek kuralları var. Her şeyden önce Sultangazi Belediye Başkan aday adaylığı Aybak’ın isteminden çok Adıyamanlıların isteğidir. Sait Aybak’ın Adıyamanlılar tarafından bu kadar çok sevilmesinin başında ise verdiği sözleri tutması, kararlı ve dürüst olması, ekip çalışmasına hazır, önerilere ve fikirlere açık olması geliyor. Ülkeyi, İstanbul’u ve Sultangazi’de ki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip eden ve kendini sürekli yenileyen Aybak, Sultangazililer kadar tüm Adıyamanlılar için aynı önemi arz ediyor.  

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1