• Diğer

Sultangazi

Adem İnci, “ Faydalı Olacağımı Düşündüğüm İçin Adayım”

Sultangazi’nin seçkin iş adamlarından Adem İnci, AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi aday adaylığına başvurdu. Gazetemize konuşan İnci, “ Ailem ve yakın çevrem ile yaptığım istişarelerden sonra gelen istek bizi belirli bir yere sürükledi” dedi.

Adem İnci, “ Faydalı Olacağımı Düşündüğüm İçin Adayım”

Okunma: 855

4 Aralık 2018 20:29
-A

+A

Yerel seçime az bir zaman kala meclis üyesi aday adaylık başvuruları sonlandı. Sultangazi’de esnaflar arasında yaptığı çalışmalarla tanınan Sultangazi’nin sevilen ismi Adem İnci, de meclis üyesi aday adaylık başvurusunu ilçe başkan yardımcısı Cemil Keskin’e teslim etti.


 
“ Aday adaylığım ailem ve yakın çalışma arkadaşlarım ve esnaf arkadaşlarımın isteği üzerine oldu. Gerek esnaftan olsun, gerekse ailemden ve arkadaş çevremden olsun tatlı baskı edindik. Bu baskıdan sonra da tabi ki hâlihazırda gelen konjonktürde değerlendirdiğimiz zaman aday adaylığı için karar verme aşamasına geldik. Faydalı olacağımı düşünüyorum. Yaptığımız çalışmaların olumlu sonuçlarının Sultangazi halkına olumlu yansıyacağını düşündüğüm için aday adayı olmak istedim.  
 
Partim uygun görür de beni aday seçerse Sultangazi’ye hizmet için kolları sıvarım. Gecemi gündüze katarak daha modern bir Sultangazi için çalışmalarımı artırarak hızlandırırım. Durmak yok yola devam” dedi. 

 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku