Sultangazi

Abdurrahman Dursun, Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı mı oluyor

İstanbul AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahman Dursun, yaklaşan Sultangazi AK Parti İlçe Kongresinde İlçe Başkanlığına aday mı gösterilecek.

Abdurrahman Dursun, Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı mı oluyor

Okunma: 1983

10 Ağustos 2017 22:46
-A

+A

AK Parti’de uzun yıllardır siyasetin içinde olan, İstanbul AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeliği Görevini layıkıyla yerine getiren Sultangazi ilçesinden sorumlu İstanbul AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahman Dursun,  yaklaşan ilçe kongresinde Sultangazi İlçe Başkanlığına aday mı? Gösterilecek.

Metal Yorgunluğa Son

Cumhurbaşkanı ve AK Partinin yeniden genel başkanı olan Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘parti teşkilatlarımızda metal yorgunluğu var. Partimize yeniden enerji ve sinerji kazandırmak durumundayız. Halkımıza daha fazla eğileceğiz ve sorunlarını dinleyeceğiz’ şeklinde konuşmalarının ardından geçtiğimiz hafta gazetemiz il yönetimine yakın kişilerden aldığı bilgiler ışığında İstanbul AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahman Dursun’un AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığına aday gösterileceği yönünde.

Neden Abdurrahman Dursun

Abdurrahman Dursun, uzun yıllardır AK Parti saflarında mücadele veren önemli siyasetçilerinden biridir. İstanbul AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Adıyaman doğumludur. Sultangazi’de Adıyamanlılar nüfus yoğunluğu bakımında en önlerdedir. Siyasi tercihleri her zaman olduğu gibi AK Parti'dir. AK Parti en çok oyu Sultangazi’de Adıyamanlılardan almaktadır. İlçe yönetiminde ve meclis üyeliğinde gerekli hassasiyetin gösterilmediğine inanmaktadırlar.

AK Parti’ye En Fazla Adıyamanlılar Oy Veriyor

Adıyamanlılar AK Partiye oy verseler de temsil konusunda haksızlığa uğradıklarını her fırsatta dile getirmektedirler. Bu durumu Sultangazi’de yaşayanlar bildiği kadar İstanbul AK Parti İl Başkanlığı da farkındadır. Bazı eksiklikleri gidermek adına Abdurrahman Dursun, aday gösterilebilinir. Aldığımız sağlam bilgiler bu yöndedir.

Abdurrahman Dursun’da sinerji ve enerjiyi var

AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığına aday gösterilecek olan İstanbul AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Adıyamanlı Abdurrahman Dursun, Parti içerisinde görev aldığı süreçte her referandum ve seçim süreçlerinde gece gündüz demeden çalıştı. Çalışmalarda performansını yüksek tutmaya özen gösterdi.  Cumhurbaşkanının ifade ettiği gibi bu sinerji ve enerjiyi kendisinde fazlasıyla var. Sultangazi’de küskünler varsa bunlarla görüşmeyi ve halkın sorunlarına daha fazla eğilmeyi kendisine görev addeden bir yapıya sahip. Bu nedenlerden ötürü yapılacak AK Parti Sultangazi ilçe kongresinde İstanbul AK Parti İl Başkanlığı tarafından ilçe başkanlığı koltuğuna aday gösterilecek. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
MUSTAFA ÇEŞTAN 11 Ağustos 2017 08:35

ALGI OPERASYONU BU KADAR OLUR İNSAF DİYORUM TAVUK SU İCER ALLAH A BAKAR

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku