• Diğer

Sultangazi

Abdurrahan Dursun, Erken Seçime Hazırız

Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Av. Abdurrahman Dursun bugün alınan erken seçim kararının yerinde ve doğru zamanda alındığını söyledi.

Abdurrahan Dursun, Erken Seçime Hazırız

Okunma: 2162

18 Nisan 2018 23:23
-A

+A

“Bugün itibariyle Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan,24 Haziran 2018 tarihinde erken seçime gidilmesi yönünde bir karar verdi.
 
Bu çerçeve içerisinde bundan sonra teşkilatlarımız hem Türkiye genelinde hem de Sultangazi özelinde daha bir gayretle çalışacağız.24 Haziranda AK Parti'nin Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin Türkiye kazandırılması için gayret edeceğiz. Bu Türkiye açısından son derece önemli bir dönemeç. Parlamenter sistemde parlamenter sistemin değişmesiyle, Cumhurbaşkanlığı sisteminin geleceği, tek başlı bir yönetimin Cumhurbaşkanlığı Hükümet sisteminin olacağı çift başlılığın ortadan kalkacağı yeni bir döneme girecek. İnşallah biz de Sultangazi olarak Cumhurbaşkanımızın yükünü azaltma adına, Sultangazi ‘den en yüksek oyu alma adına, bütün ekibimizle birlikte gayret edeceğiz çalışacağız ve 24 Haziran'da AK Parti'nin bu süreçten başarıyla çıkmasına hep birlikte gayret edeceğiz ve başarılı çıkacağız inşallah” dedi  Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1