• Diğer

Sultangazi

Abdulbaki Durmuş’tan Yeni Yıl Mesajı

Tüm Canbeyler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş, 2018 yılının sizler için mutlu, sağlıklı ve başarılı geçmesini dilerim” dedi.

Abdulbaki Durmuş’tan Yeni Yıl Mesajı

Okunma: 282

26 Aralık 2017 01:56
-A

+A

Tüm Canbeyler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş, yayınladığı mesajla halkın yeni yılını kutladı. Tüm Canbeyler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş, mesajında “Değerli Sultangazili hemşerilerim, Üzücü olayları, anıları ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıyor, yeni bir yıla giriyoruz. Önümüzdeki yıl bize yeni umutlar vaat ediyor.

 
Şüphesiz, geleceğimizin ümit ettiğimiz gibi olması için, hepimizin üzerine önemli sorumluluklar düşüyor. Bizlerin, aynı ilçede yaşayan insanlar olarak, en önemli sorumluluğumuzun “birbirimize karşı yardımsever, anlayışlı ve hoşgörülü olmak” olduğunu düşünüyorum. Başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleriyle birlikte, el ele vererek beraber yaşamak, çalışmak ve daha çok üretmek bizi aydınlık geleceğe taşıyacaktır. 2018 yılının sizler için mutlu, sağlıklı, huzurlu, başarılı ve kardeşlik içinde geçmesini temenni ediyor, bütün Sultangazili hemşerilerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1