• Diğer

Sultangazi

31 Mart’ta Halkın Adayı Kazanacak

Gazi Mahallesi Muhtar adayı Cevahir Düzgün, 25 Şubat 2019’da Gazetemizin imtiyaz sahibi Haydar Sürgeç ile görüştü. Düzgün, kendisine eşlik eden dostlarıyla birlikte, gazetemizin imtiyaz sahibi Sürgeç’e Gazi vizyonu ve Gazi Mahallesi projeleri hakkında açıklamalarda bulundu.

31 Mart’ta Halkın Adayı Kazanacak

Okunma: 6036

25 Şubat 2019 22:43
-A

+A

Gazi Mahallesinde Ötekileştirmeyi Sonlandıracağız
 
Cevahir Düzgün, yıllardır kanayan bir yara olan ötekileştirme ve korku duvarlarının yıkılması için şunları söyledi. “ Bu mahallede korkuyu ve ötekileştirmeyi yıkmak için aday oldum. Çünkü kardeşlik ve barış olmadan özgürlükten, demokrasiden söz edemezsiniz. Demokrasi bir arada yaşama kültürüdür. Farklılıkları bir arada yaşama sanatıdır. Herkesin fikrine hürmet etmek, Gazi Mahallesini hiçbir ayrım yapmaksızın, tüm farklı kesimlerle birlikte kol kola yöneteceğiz” dedi.


 
Gazi’de Özlenen Hayatı İnşa Edeceğiz
 
Düzgün, “ Karamsarlığı, toplumun bölünmüşlüğünü Gazi’den başlamak üzere hayatımızın her alanından çıkaracağız. Mahallemizin her noktasına birlikte dokunacağız. Çünkü toplumun kutuplaşması ile başlayan farklılıklar hepimize zarar veriyor. Kardeşlik ve barışa hizmet eden bir anlayışla yolumuza devam edeceğiz. Biz özgür, neşeli ve uyum içinde, yeni bir hayatı el birliği ile inşa edeceğiz. Gazi Mahallesinde gerçekleştireceğimiz bu hamle diğer mahallelere yayılacak. Kardeşlik kazanacak, dostluk kazanacak, Gazi halkı kazanacak” dedi.


 
Kapalı Kapılar Ardında Değil Gazililerle Birlikte Yöneteceğiz
 
“ Gazi Mahallesini masa başında, kapalı kapılar ardında değil, Gazililerle birlikte düşünerek, birlikte hayal kurarak yöneteceğiz. Gazi Mahallesini yaşanılır bir mahalle yapmak, için yedi yirmi dört demeden çalışacağıma söz veriyorum” dedi.


 
31 Mart’ta Halk Kazanacak
 
“ Bu ülkede, özgürlük ve Demokrasi’yi kendine rehber edinen, sosyal demokrat muhtarların her türlü zorluğa rağmen ne mucizeler yaratığına bu halk şahittir. Şimdi hizmet etme sırası bizde. Ben göreve talibim. Gazi halkının istek ve önerilerini de dikkate alarak çalmadık kapı, sıkılmadık el, dokunulmadık yürek bırakmayacağız. İnsanlarımızla barışık, çevreye duyarlı, kültürümüze duyarlı, yaşam tarzımıza sahip çıkan bir yerel yönetim anlayışıyla halkımızı kucaklayacağız. Bugüne kadar görülmemiş bir oy rekoruyla Gazi Mahallesini kazanacağız” dedi.


 
Biz Halkın Adayıyız
 
“ Biz hak, hukuk, adalet yolcusuyuz. Yalanlarla, iftiralarla üstümüze gelecekler karşısında halkı bulacaktır. Bilsinler ki bu halk kendinden olmayanlara geçit vermez. Gazi halkıyla birlikte insanca bir yaşamı inşa edeceğiz. Mahallemize yeni ve kaliteli hizmetler getireceğimize söz veriyoruz” dedi.

 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku