• Diğer

Sultangazi

(İSSİDEF) Mevlüt Kandemir İle Güven Tazeledi

Kısa adı ( İSSİDEF) olan İstanbul Sultangazi İl Dernekler Federasyonu hafta sonu düzenlenen olağan kongrede Genel Başkan Mevlüt Kandemir, güven tazeledi.

(İSSİDEF) Mevlüt Kandemir İle Güven Tazeledi

Okunma: 1430

18 Aralık 2018 18:04
-A

+A

Merkezi Sultangazi İlçesi Cebeci Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde ( Sultangazi Hükümet Konağı karşısında) bulunan İstanbul Sultangazi İl Dernekler Federasyonu ( İSSİDEF) birinci olağan kongresini gerçekleştirdi. Mevcut başkan Mevlut Kandemir’in tek liste ile katıldığı kongrede, yönetim kurulu üyeleri tam destek verdi.


 
Sultangazi’de İl Dernekler Federasyon merkezinin bulunduğu binanın toplantı salonunda 16 Aralık 2018 Pazar günü gerçekleşen kongrede, ( İSSİDEF)’in yeni yönetiminde Çankırılılar Derneği Mevlüt Kandemir, Sinoplular Derneği Servet Başoğlu, Adıyamanlılar Derneği Mehmet Karakuş, Ordulular Derneği Kemal Hıdır, Yozgatlılar Derneği Murat Erol ve Bitlisliler Derneği Necati Divarcı’da yer aldı.


 
Sultangazi’de bulunan il derneklerinden başka birçok ismin girdiği yeni yönetim kurulunun ve ülke genelinde bulunan tüm il derneklerinin bir araya toplayarak Daha emin adımlarla ilerleyeceklerini açıklandı.

 

 
Kongrenin onur konuğu olarak katılan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Ramazan Akçay, Sultangazi Muhtarlar Dernek Başkanı Zeki Yıldız, Esentepe Mahalle Muhtarı Haydar Polat, Malkoçoğlu Mahalle Muhtarı Ali Erdem, Kadın Kolları Başkanı Neriman Topuz, Gençlik Kolları Başkanı Cihan Kiray, kongreye renk katan isimler arasında yer aldı.


 
Yoğun bir katılımla gerçekleşen kongrede İstanbul Sultangazi İl Dernekler Federasyonu ( İSSİDEF)’in yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Genel Başkan Mevlüt Kandemir, Başkan Vekili Servet Başoğlu, Genel Sekreter Kemal Hıdır, Başkan Yardımcısı Mehmet Karakuş, Başkan Yardımcısı Murat Erol, Başkan Yardımcısı Necati Divarcı.


 
Yedek Yönetim: Yunus Bayramcı, Murat Kurt, Orhan Güzelaydın, Mecit Sendinç, Bilal Uzcan, Liyadin Taşçı.
 
Denetim  Asil Liste: Mücahit Erol, Neriman Topuz, Şenel Güler.
 
Denetim Yedek Listesi: Cevat Yılmaz, Özkan Yılmaz, Harun Reşit Topbaş.


 
Kongre sonrası bir açıklama yapan İstanbul Sultangazi İl Dernekler Federasyonu ( İSSİDEF) Genel Başkanı Mevlüt Kandemir Tüm İl Derneklerini ( İSSİDEF)’in çatısı altında buluşturmak için mücadeleye devam edeceklerini belirterek, “ Bizim hedefimiz ve sevdamız İl Dernekler Federasyonunu bir adım daha ileri taşımaktır” dedi.
 

 

 

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1